Obilje ni le materialno.
Je energija. Je tok. Je odnos, ki ga imaš s sabo.
V tej meditaciji se bomo potopili v zemeljsko, pretočno in magnetično energijo obilja. Ne zato, da bi “privlačevali več”, ampak da odstranimo tisto, kar blokira pretok.
Namen meditacije:
Skupaj bomo:
Ko se v tebi vzpostavi tok, se življenje začne odzivati drugače.
Na leto, kjer obilje ne bo več nekaj zunaj tebe ampak nekaj, kar teče skozi tebe.
Če začutiš klic, veš zakaj.
KDAJ: 21.1.2026 ob 17:30h
Lokacija: Vilinski Svet, Škofja Loka
Prispevek: 15 eur
Prijave: info@vilinskisvet.eu ali z nakupom.
Submit your review | |